Rozvíjajte sa s nami. Pridajte sa k nám aj na Facebooku:

Powered by Jasper Roberts - Blog

Peniaze & bohatstvo

Viete, kto patrí medzi najlepšie platených seriálových hercov roka?

USPECH.MNE.SK    |    31.10.2018
Poznáte seriál Teória veľkého tresku? Možno v nej vystupujú skromní „geekovia“, ale v skutočnosti ich stvárňujú herci, ktorí sa veru o svoju finančnú slobodu starať nemusia. Dôkazom toho je aj fakt, že sú najlepšie platenými hercami roka.

Rebríček priniesol magazín Forbes.

Na jeho čele je už štvrtým rokom Jim Parsons, ktorý zarobil 26,5 milióna amerických dolárov. Na ďalších dvoch miestach ho nasledujú jeho kolegovia zo seriálu, Johnny Galecki (25 miliónov amerických dolárov) a Simon Helberg s Kunalom Nayyarom (obaja 23,5 milióna amerických dolárov).

Na piatom mieste figuruje Mark Harmon zo seriálu NCIS, ktorý zarobil 19 miliónov dolárov. Ďalšie štyri miesta patria kolegom zo seriálu Moderná rodina, Edovi O’Neillovi (14 mil.), Ericovi Stonestreetovi (13,5 mil.), Jessemu Tylerovi Fergusonovi (13 mil.) a Tyovi Burrellovi (12 mil.).

Desiatku uzatvára Andrew Lincoln z The Walking Dead, ktorý je nováčikom v tomto rebríčku. Zarobil 11 miliónov dolárov. Naopak, vypadol z neho Kevin Spacey, ktorý pre sexuálny škandál prišiel o svoju prácu v seriáli Dom z karát.

V budúcom roku by sme mohli na čele vidieť nové mená, pretože seriál Teória veľkého tresku už na obrazovkách neuvidíme. Vyššie uvedené sumy sú pred zdanením.

Zaujal vás tento článok?

Staňte sa naším fanúšikom a nepremeškajte ďalšiu príležitosť rásť!

Zdieľať na Facebooku
Kurzy mien
(ECB)
EUR-USD
1.1388
EUR-CZK
25.557
EUR-HUF
324.49
EUR-PLN
4.2563
EUR-GBP
0.89485
Neprehliadnite
Citát dňa
„Nie je to o tom, čo sa ti prihodí, ale o tom, ako na to zareaguješ.“
- Epictetus

Viac citátov »
Rozvíjajte sa s nami!
Najnovšie články
© 2019 MNE.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Kontakt   |   Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje TOPlist