Rozvíjajte sa s nami. Pridajte sa k nám aj na Facebooku:

Powered by Jasper Roberts - Blog

Práca & podnikanie

Aplikácie, ktoré vám pomôžu zachovať pracovnú produktivitu

Máte v práci problém s tým, že sa ľahko rozptýlite? Vyhnite sa rozptýleniam a zostaňte koncentrovaný na prácu vďaka týmto štyrom skvelým aplikáciám vytvorených pre váš inteligentný telefón.

AntiSocial (Android)
Veľkým problémom u kancelárskych pracovníkov sú sociálne siete. Táto aplikácia obmedzuje funkcie telefónu tak, že v určitom nastavenom čase zablokuje prístup k sociálnym sieťam a vybraným aplikáciám. Tiež dokáže monitorovať, ako využívate svoj čas pri surfovaní internetom. Za aplikáciu platiť nemusíte.

Pocket (Android, iOS)
Ide o populárnu aplikáciu, ktorá je dostupná bezplatne. Čo vlastne rieši? Ak pracujete s počítačom, určite sa vám stalo, že ste niekde na sociálnej sieti narazili na zaujímavý článok. Aby ste sa nerozptyľovali v práci, jedným kliknutím si ho pošlete do „vačku“ a z neho si ho budete môcť prečítať doma alebo po ceste domov, ak využívate verejnú dopravu.

Focus@Will (Android, iOS)
Typ vašej osobnosti rozhoduje o tom, aká hudba vás dostane do tzv. „zóny“, v ktorej sa vám pracuje tak ľahko, že prestanete vnímať čas. Aplikácia ide na to vedecky a prehráva vám hudbu, ktorá vám podľa tvrdenia autorov môže zvýšiť produktivitu až štvornásobne. Ak neveríte, aplikáciu si môžete vyskúšať dva týždne zadarmo. Potom už sa platí.

Habitica (Android, iOS)
Táto bezplatná aplikácia pripomína hru. Jej cieľom je však udržať vašu produktivitu na vysokej úrovni. V aplikácii si môžete vytvoriť zoznam úloh, ktorá máte urobiť, i zvykov, ktoré si chcete osvojiť. Na základe ich plnenia potom dostávate hodnotenie. Hodnotenie môže byť verejné, čo zvyšuje tlak na to, aby ste úlohy splnili. Motiváciu zvyšuje aj systém odmien a trestov.

Zdieľať článok na Facebooku

Zaujal vás tento článok?

Staňte sa naším fanúšikom a nepremeškajte ďalšiu príležitosť rásť!
V akej oblasti chcete pomôcť?
© 2023 MNE.sk.  |  Webdesign by Streftec

Kontakt   |   Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje TOPlist