Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/vc004800/mne/_sub/uspech/engine/header_new.php on line 5
Tipy, ktoré vám prinesú úspech v randení – online svet | Uspech.MNE.sk
Rozvíjajte sa s nami. Pridajte sa k nám aj na Facebooku:

Powered by Jasper Roberts - Blog

Život & vzťahy

Tipy, ktoré vám prinesú úspech v randení – online svet

V dvojdielnej mini sérii vám prinášame tipy, ktoré vám zlepšia šance na úspech v randení a pomôžu nájsť vytúženého partnera. Keďže sa v tejto sfére už pár rokov dostalo do popredia randenie internetové, v druhej časti sa zameriame na „online“ svet.

1. Zdokonaľte svoju internetovú prítomnosť - svoj profil na online zoznamke nepodceňujte. Je to prvá vec, s ktorou príde potenciálny záujemca do kontaktu. Vyhnite sa nadávkam, dajte si pozor ne chyby a preklepy, dajte si záležať na tom, aby ste nepôsobili ľahkovážne a neinteligentne. Nerozpisujte sa a zapojiť môžete aj trochu humoru.

2. Prejavte pozitívnu náladu a prístup - nebuďte pesimistom. Keď už sa dostanete k písaniu správ, prejavujte sa ako pozitívna osoba. Podľa výskumov budete vyzerať v očiach druhých lepšie, ak budete ukazovať viac entuziazmu. Slovo „šťastný“ napríklad nahraďte slovom „nadšený“, slovné spojenie „bolo to fajn“ nahraďte „bolo to úžasné“ a podobne. A nezabudnite sa zaujímať o to, čo hovorí druhá osoba. Keď vás niečo zaujme, dajte jej o tom vedieť (napr. „To je skvelé! Povedz mi o tom viac.“)

3. Neriešte viac adeptov naraz - je skvelé mať možnosť vyberať si s viacerých adeptov na chodenie, ale čím viac možností budete mať, tým menej pravdepodobne urobíte uspokojivé rozhodnutie. Čím viac ľudí si budete prezerať, tým budete vyberavejší a tým možno prídete o šancu spoznať niekoho skutočne dobrého. Zároveň sa tým môžete rozptýliť natoľko, že si ten pravý adept nevyslúži toľko pozornosti, ako by si zaslúžil.

4. Snažte sa všeobecne nahradiť špecifickým - vyhnite sa všeobecným tvrdeniam, ktoré je možné vidieť na každom druhom profile. „Mám rád dobré jedlo“, „Som si veľmi blízky s rodinou“, „Rád cestujem“ sú všetko všeobecné tvrdenia. Viac o sebe prezradíte, keď budete špecifickejší. Napríklad: „Užil som si pobyt v Španielsku, teraz je mojím snom Malajzia“, „Rád si raz za čas pochutnám na suši“, „Najradšej čítam detektívky a autobiografie“ a podobne.

5. Snažte sa príliš neodchyľovať od reality - keď sa budete opisovať, či už na profile alebo v samotných správach, nepreháňajte. Držte sa reality a navymýšľajte si, pretože tým o vás vytvárate len ilúziu, ktorá sa pri osobnom kontakte stroskotá. Tiež sa snažte neupravovať fotky a foťte sa pri niečom, čo je vám prirodzené. Ak vás nebaví nočný život, nedávajte najavo, že baví len preto, že to bude vyzerať „cool“. Chcete nájsť niekoho, kto vás bude milovať takých, akí ste.

Pozri aj: Tipy, ktoré vám prinesú úspech v randení – offline svet

Zdieľať článok na Facebooku

Zaujal vás tento článok?

Staňte sa naším fanúšikom a nepremeškajte ďalšiu príležitosť rásť!
V akej oblasti chcete pomôcť?
© 2024 MNE.sk.  |  Webdesign by Streftec

Kontakt   |   Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje TOPlist