Rozvíjajte sa s nami. Pridajte sa k nám aj na Facebooku:

Powered by Jasper Roberts - Blog

Život & vzťahy

Najdôležitejšie veci, ktoré robia skutoční priatelia

Kamaráti v našich životoch prichádzajú a odchádzajú. Len tí skutoční však s nami vydržia až do konca. Ide pritom o osoby, na ktoré sa môžete spoľahnúť najviac. Aké vlastnosti z nich robia vašich skutočných priateľov?

1. Kontaktujú vás, aj keď nič nepotrebujú - zavolajú vám alebo vám napíšu len preto, že ich zaujíma, ako sa vám darí. Nepíšu vám len vtedy, ak niečo potrebujú. Budú si pamätať, že vás čaká v živote veľká skúška a zavolajú vám, aby vás podporili.

2. Sú k dispozícii aj v ťažkých životných obdobiach - niektorí „priatelia“ na vás zabudnú, keď budete v ťažkých situáciách. Tí skutoční sa vám budú snažiť pomôcť alebo sa neodcudzia.

3. Keď s niekým randia, na dlho sa nevytratia - niekto zmizne z vášho života, keď si nájde životného partnera. Skutočný priateľ sa môže nechať novým romantickým vzťahom uniesť, ale keď sa veci „znormalizujú“, tak bude opäť k dispozícii aj pre vás.

4. Vedia, ako vás povzbudiť - skutoční priatelia vás budú chcieť v ťažších chvíľach rozveseliť a vedia, ako na to. Dokážu vás dostať z depresie, podporiť náladu.

5. Nemusia ísť von, vystačia si aj s vašou spoločnosťou - skutočný priateľ nemusí ísť nevyhnutne do spoločnosti alebo sa baviť von do kaviarne či baru. Skutočný priateľ si vystačí aj s vami, či už u neho alebo u vás.

6. Skutočne vás počúvajú - priatelia, ktorí za to stoja, vás skutočne počúvajú, nie len sa tak tvária. Majú totiž o vás skutočný záujem.

7. Majú vás radi takých, akými ste - skutoční priatelia vás majú radi takých, akí ste a nesúdia vás podľa vášho postavenia. V živote sa každý uberie nejakým smerom, niekto je úspešnejší, niekto nie. Skutoční priatelia sa však nemenia len kvôli tomu.

Zdieľať článok na Facebooku

Zaujal vás tento článok?

Staňte sa naším fanúšikom a nepremeškajte ďalšiu príležitosť rásť!
V akej oblasti chcete pomôcť?
© 2023 MNE.sk.  |  Webdesign by Streftec

Kontakt   |   Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje TOPlist