Rozvíjajte sa s nami. Pridajte sa k nám aj na Facebooku:

Powered by Jasper Roberts - Blog

Život & vzťahy

Známky toho, že ste v správnom vzťahu

Vzťahy sú komplikované. V určitom bode každý z nás premýšľal o tom, či si našiel toho pravého. Nie je však možné odpovedať s istotou, že váš vzťah je ten pravý. Existujú však známky toho, že v ňom pravdepodobne ste. Prinášame vám šesť z nich.

1. Nepremýšľate o nikom inom – ak ste v tom osudovom vzťahu, tak základom je, že už viac nepremýšľame o iných osobách. Nekladiete si hypotetické otázky, aké by to bolo s vaším bývalým partnerom alebo vaším kolegom či kolegyňou v práci.

2. Váš milostný život je výborný – náš partner vás dokáže vzrušiť, máte s ním sexuálny život, ktorý oboch uspokojuje a radi spolu trávite voľný čas aj mimo postele, čo už len ide o prechádzky alebo sledovanie televízie.

3. Nepýtate sa viac priateľov na rady – už sa priateľov nepýtate na rady ohľadom vzťahov, pretože ich už nepotrebujete. Ak aj nejaké problémy sú, tak si ich viete vyriešiť sami v rámcu svojho vzťahu.

4. Pochybnosti nemáte ani po veľkej hádke – aj k tým najlepším vzťahom patria hádky. Ak ani po veľkej hádke nemáte o svojom partnerovi pochybnosti a nerozmýšľate nad koncom vzťahu, ste už v tom správnom.

5. Vaša komunikácia je výborná – obaja viete vzájomne komunikovať nie len o pozitívnych veciach, ale aj o problémoch. Nehanbíte sa pýtať ani na banality, ste k sebe otvorení a v prípade konfliktov sa viete dohodnúť na kompromisoch.

6. Váš partner pozná vaše tajomstvá a stále vás má rád – toho pravého alebo tú pravú ste našli, ak pozná vaše najhlbšie tajomstvá a aj tak s vami chce zostať. Nebojíte sa podeliť úprimne o svoje pocity a myšlienky.

Zdieľať článok na Facebooku

Zaujal vás tento článok?

Staňte sa naším fanúšikom a nepremeškajte ďalšiu príležitosť rásť!
V akej oblasti chcete pomôcť?
© 2023 MNE.sk.  |  Webdesign by Streftec

Kontakt   |   Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje TOPlist