Rozvíjajte sa s nami. Pridajte sa k nám aj na Facebooku:

Powered by Jasper Roberts - Blog

Motivácia & inšpirácia

Jednoduché rutiny, ktoré významne podporia vašu životnú energiu

Usteliete si každé ráno posteľ? Ak áno, tak si tvoríte pre svoj deň výborné základy rutinou, ktorú možno považovať za prvé víťazstvo vo vašom dni. Aké ďalšie jednoduché rutiny by vám mohli dodať energiu do dňa?

Na prvý pohľad ide o maličkosti, ale môžu mať na vás pozitívny vplyv:

1. Jedzte raňajky pekne za jedálenským stolom
Nejedzte raňajky za stolom pracovným, nejedzte ich ani v aute. Pekne sa usaďte za stôl jedálenský a najedzte sa pekne pokojne a pomaly. Aj ak by malo ísť len o banán a koktail, sadnite si a vychutnajte si ich. Vychutnajte si tak aj čaj či kávu.

2. Vyčistite si obrazovky
Obrazovkám, na ktoré sa pozeráte každý deň, by ste mali venovať dostatočnú starostlivosť. Mali by byť čisté, aby vám minimálne spríjemnil pohľad na ne. Preto si každý deň pretrite obrazovku mobilu, tabletu, počítača i televízora. Váš život bude hneď o niečo krajší.

3. Naplánujte si čas na oddych
Stanovte si na určitý čas dňa polhodinku až hodinku, ktorú využijete na relax. Robte veci, ktoré vám pomôžu oddýchnuť si mentálnej aj fyzicky. Niekto si dá čaj a prečíta knihu, niekto si listuje v magazíne, niekto medituje. Nenechajte sa pritom vyrušovať.

4. Doprajte si kvalitný spánok
Pred spaním si pripomeňte veci, ktoré ste cez deň dosiahli a za ktoré môžete byť vďační. Povedzte si, ako budete dominovať nasledujúcemu dňu. A potom choďte spať aspoň na sedem až osem hodín. Najviac energie do života vám dá kvalitná spánková rutina.

zdroj: stuff.co.nz

Zdieľať článok na Facebooku

Zaujal vás tento článok?

Staňte sa naším fanúšikom a nepremeškajte ďalšiu príležitosť rásť!
V akej oblasti chcete pomôcť?
© 2023 MNE.sk.  |  Webdesign by Streftec

Kontakt   |   Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje TOPlist