Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/vc004800/mne/_sub/uspech/engine/header_new.php on line 5
Podporte si vaše libido: Týchto 5 jedál pomôže | Uspech.MNE.sk
Rozvíjajte sa s nami. Pridajte sa k nám aj na Facebooku:

Powered by Jasper Roberts - Blog

Zdravie & vitalita

Podporte si vaše libido: Týchto 5 jedál pomôže

Radi cvičíte a chceli by ste maximalizovať svoje výsledky? Zároveň aj hľadáte spôsob, ako si podporiť vlastné libido? Aj tieto dve veci sa dajú spojiť dohromady. Prinášame vám päť jedál, ktoré podporia vaše libido a zároveň môžu mať pozitívny vplyv aj na dosahovanie vašich tréningových cieľov.

USTRICE
Čím iným začať, ako preslávenými ustricami? Možno ani netreba spomínať, čo stojí za ich úspechom. Sú plné zinku, ktorý udržujú testosterón v optimálnej hladine a takisto zlepšuje mobilitu spermií. Ustrice takisto podporujú hladinu dopamínu. Tento hormón zohráva úlohu práve pri sexuálnej funkcii tela.

CESNAK
Možno vás od neho odrádza zápach, ktorý po jeho konzumácii prevláda z vašich úst, ale cesnak má okrem iných prospešných účinkov aj pozitívny vplyv na prekrvenie pohlavných orgánov. Obsahuje totiž chemikáliu nazývanú alicín, ktorá je zodpovedná za zvýšenie prietoku krvi práve v tých oblastiach.

MELÓN
Kto by povedal, že jeho zelený zovňajšok a jeho červené vnútro bude mať podobnú vlastnosť ako modrá tabletka viagry? Melón obsahuje aminokyselinu citrulín, ktorá sa mení na ďalšiu aminokyselinu arginín, ktorý zlepšuje cirkuláciu krvi. Na rovnakom efekte je postavená práve známa tabletka na podporu erekcie.

ŠPENÁT
Špenát obsahuje veľa vitamínu E, ktorý je dôležitý pre kvalitu spermií a sexuálny apetít. Nemá však prospešné účinky len pre mužov. Ženy zase poteší, že obsahuje aj mangán, ktorý podporuje produkciu ženského pohlavného hormónu, estrogénu.

ŠPARGĽA
Táto zelená, nie veľmi populárna zelenina obsahuje veľa folátu, ktorý pomáha s produkciou histamínu. Uňho sa zistilo, že dokáže podporiť sexuálny apetít, a to hlavne u mužov. Pomáha telu zbavovať sa nadbytočnej vody, a tak po jeho konzumácii vyzeráte chudšie, vyrysovanejšie a lákavejšie pre opačné pohlavie.

Zdieľať článok na Facebooku

Zaujal vás tento článok?

Staňte sa naším fanúšikom a nepremeškajte ďalšiu príležitosť rásť!
V akej oblasti chcete pomôcť?
© 2024 MNE.sk.  |  Webdesign by Streftec

Kontakt   |   Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje TOPlist