Rozvíjajte sa s nami. Pridajte sa k nám aj na Facebooku:

Powered by Jasper Roberts - Blog

Život & vzťahy

Najdôležitejšie veci, ktoré robia skutoční priatelia

USPECH.MNE.SK    |    29.11.2018
Kamaráti v našich životoch prichádzajú a odchádzajú. Len tí skutoční však s nami vydržia až do konca. Ide pritom o osoby, na ktoré sa môžete spoľahnúť najviac. Aké vlastnosti z nich robia vašich skutočných priateľov?

1. Kontaktujú vás, aj keď nič nepotrebujú - zavolajú vám alebo vám napíšu len preto, že ich zaujíma, ako sa vám darí. Nepíšu vám len vtedy, ak niečo potrebujú. Budú si pamätať, že vás čaká v živote veľká skúška a zavolajú vám, aby vás podporili.

2. Sú k dispozícii aj v ťažkých životných obdobiach - niektorí „priatelia“ na vás zabudnú, keď budete v ťažkých situáciách. Tí skutoční sa vám budú snažiť pomôcť alebo sa neodcudzia.

3. Keď s niekým randia, na dlho sa nevytratia - niekto zmizne z vášho života, keď si nájde životného partnera. Skutočný priateľ sa môže nechať novým romantickým vzťahom uniesť, ale keď sa veci „znormalizujú“, tak bude opäť k dispozícii aj pre vás.

4. Vedia, ako vás povzbudiť - skutoční priatelia vás budú chcieť v ťažších chvíľach rozveseliť a vedia, ako na to. Dokážu vás dostať z depresie, podporiť náladu.

5. Nemusia ísť von, vystačia si aj s vašou spoločnosťou - skutočný priateľ nemusí ísť nevyhnutne do spoločnosti alebo sa baviť von do kaviarne či baru. Skutočný priateľ si vystačí aj s vami, či už u neho alebo u vás.

6. Skutočne vás počúvajú - priatelia, ktorí za to stoja, vás skutočne počúvajú, nie len sa tak tvária. Majú totiž o vás skutočný záujem.

7. Majú vás radi takých, akými ste - skutoční priatelia vás majú radi takých, akí ste a nesúdia vás podľa vášho postavenia. V živote sa každý uberie nejakým smerom, niekto je úspešnejší, niekto nie. Skutoční priatelia sa však nemenia len kvôli tomu.

Zaujal vás tento článok?

Staňte sa naším fanúšikom a nepremeškajte ďalšiu príležitosť rásť!

Zdieľať na Facebooku
Kurzy mien
(ECB)
EUR-USD
1.1096
EUR-CZK
25.843
EUR-HUF
331.53
EUR-PLN
4.3248
EUR-GBP
0.89093
Neprehliadnite
Citát dňa
„Najviac strachu som si v živote prežil kvôli veciam, ktoré sa nakoniec nikdy nestali.“
- Mark Twain

Viac citátov »
Rozvíjajte sa s nami!
Najnovšie články
© 2019 MNE.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Kontakt   |   Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje TOPlist