Rozvíjajte sa s nami. Pridajte sa k nám aj na Facebooku:

Powered by Jasper Roberts - Blog

Úspech.MNE.sk

Práca & podnikanie 04. 09. 2018

Aplikácie, ktoré vám pomôžu zachovať pracovnú produktivitu

ikonka
Máte v práci problém s tým, že sa ľahko rozptýlite? Vyhnite sa rozptýleniam a zostaňte koncentrovaný na prácu vďaka týmto štyrom skvelým aplikáciám vytvorených pre váš inteligentný telefón.

AntiSocial (Android)
Veľkým problémom u kancelárskych pracovníkov sú sociálne siete. Táto aplikácia obmedzuje funkcie telefónu tak, že v určitom nastavenom čase zablokuje prístup k sociálnym sieťam a vybraným aplikáciám. Tiež dokáže monitorovať, ako využívate svoj čas pri surfovaní internetom. Za aplikáciu platiť nemusíte.

Pocket (Android, iOS)
Ide o populárnu aplikáciu, ktorá je dostupná bezplatne. Čo vlastne rieši? Ak pracujete s počítačom, určite sa vám stalo, že ste niekde na sociálnej sieti narazili na zaujímavý článok. Aby ste sa nerozptyľovali v práci, jedným kliknutím si ho pošlete do „vačku“ a z neho si ho budete môcť prečítať doma alebo po ceste domov, ak využívate verejnú dopravu.

Focus@Will (Android, iOS)
Typ vašej osobnosti rozhoduje o tom, aká hudba vás dostane do tzv. „zóny“, v ktorej sa vám pracuje tak ľahko, že prestanete vnímať čas. Aplikácia ide na to vedecky a prehráva vám hudbu, ktorá vám podľa tvrdenia autorov môže zvýšiť produktivitu až štvornásobne. Ak neveríte, aplikáciu si môžete vyskúšať dva týždne zadarmo. Potom už sa platí.

Habitica (Android, iOS)
Táto bezplatná aplikácia pripomína hru. Jej cieľom je však udržať vašu produktivitu na vysokej úrovni. V aplikácii si môžete vytvoriť zoznam úloh, ktorá máte urobiť, i zvykov, ktoré si chcete osvojiť. Na základe ich plnenia potom dostávate hodnotenie. Hodnotenie môže byť verejné, čo zvyšuje tlak na to, aby ste úlohy splnili. Motiváciu zvyšuje aj systém odmien a trestov.


Nahlásiť chybu
Mohlo by vás zaujímať:
mal-by-byt-vas-zoznam-uloh-na-papieri-alebo-v-telefoneMal by byť váš zoznam úloh na papieri alebo v telefóne?tvrdou-pracou-mozete-vykompenzovat-nedostatok-talentuTvrdou prácou môžete vykompenzovať nedostatok talentu co-su-to-antioxidanty-a-na-co-sluziaČo sú to antioxidanty a na čo slúžia? pat-sposobov-ktorymi-mozete-ziskat-kontrolu-nad-svojim-zivotomPäť spôsobov, ktorými môžete získať kontrolu nad svojím životomzaujimave-statistiky-ktore-zmenia-vas-pohlad-na-bohatstvoZaujímavé štatistiky, ktoré zmenia váš pohľad na bohatstvo
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2018 MNE.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist