Rozvíjajte sa s nami. Pridajte sa k nám aj na Facebooku:

Powered by Jasper Roberts - Blog

Motivácia & inšpirácia

Známe a úspešné osobnosti, ktoré vstávajú neskutočne skoro

Hovorí sa, že ranné vtáča ďalej doskáče. Niečo na tom zrejme bude. Veľa úspešných ľudí začína svoj deň veľmi skoro. Ak aj vy zvažujete, že si svoj budík posuniete na skoršiu hodinu, nech vám je inšpiráciou nasledujúcich sedem osobností.

Tim Cook, výkonný riaditeľ spoločnosti Apple
Šéf technologického gigantu sa zobúdza ešte pred štvrtou – čas na jeho budíku ukazuje 3:45. Hodinu sa venuje e-mailom, potom ide do posilňovne, potom na šálku kávy, pri ktorej odpovedá na ďalšie správy. Následne je pripravený ísť do sídla spoločnosti.

Michelle Obamová, bývala prvá dáma USA
Manželka Barracka Obamu začína svoj deň pravidelne tréningom, ktorý ma plánovaný začiatok o 4:30. Kým sa jej deti zobudia, má za sebou cvičenie, ktoré jej dodáva optimizmus a energiu do dňa.

Intra Nooyi, výkonná riaditeľka firmy PepsiCo
Šéfka spoločnosti, ktoré je hlavným rivalom firmy Coca-Cola sa zobúdza o štvrtej hodine a do práce prichádza nikdy nie neskôr ako o siedmej ráno. Veľa toho nenaspí, pretože zostáva aj dlho hore.

Mark Wahlberg, filmový herec
Bývalý rapper a v súčasnosti veľká filmová hviezda vie, že na dosahovanie úspechu je potrebná tvrdá práca a disciplína. Môže sa nimi zreteľne pochváliť, keďže každý deň, vrátane víkendov, vstáva už o pol tretej ráno! Pomodlí sa, zacvičí sa a ide pracovať. Samozrejme, spávať chodí skôr – okolo pol ôsmej večer.

Sergio Marchionne, výkonný riaditeľ firmy Fiat Chrysler
Úspešný Talian vstáva už o pol štvrtej ráno, vďaka čomu vynašiel „ôsmy deň“ v týždni. Zároveň mu takéto skóre vstávanie umožňuje sa lepšie vyrovnávať s európskym trhom, keďže väčšinu času trávi v Spojených štátoch.

Howard Schultz, výkonný riaditeľ firmy Starbucks
Schultz vstáva veľmi skoro, aby stihol byť už o šiestej ráno vo svojej kancelárií. Predtým pritom stihne absolvovať cvičenie alebo jazdu na bicykli so svojou manželkou. Jeho budík zvoní v čase 4:30.

Dwayne „The Rock“ Johnson, filmový herec
Populárny The Rock spáva tri až päť hodín za noc a vstáva ešte pred východom slnka – typicky okolo štvrtej, aby stihol pred odchodom do práce naplánovať si svoj deň, cvičiť a meditovať. Výnimku neurobí ani v deň svojich narodenín...

Zdieľať článok na Facebooku

Zaujal vás tento článok?

Staňte sa naším fanúšikom a nepremeškajte ďalšiu príležitosť rásť!
V akej oblasti chcete pomôcť?
© 2024 MNE.sk.  |  Webdesign by Streftec

Kontakt   |   Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje TOPlist