Rozvíjajte sa s nami. Pridajte sa k nám aj na Facebooku:

Powered by Jasper Roberts - Blog

Úspech.MNE.sk

Pozitívne afirmácie, ktoré vás dovedú k úspechu

ikonka
Viete, čo je to afirmácia? Ide o kladné tvrdenie alebo presvedčenie, ktorým sa snažíte v niečom utvrdiť. Na človeka môže mať pozitívny mentálny vplyv, a preto ju využívajú aj mnohí športovci či úspešní ľudia z iných oblastí. Pomôcť k úspechom by mohli afirmácie aj vám.

Úspech je aj o hre mysle. Ak sa dokážete vnímať za osobu, ktorá dokáže dosahovať veľké veci, potom si zvýšite šance, že sa nakoniec takou osobou aj stanete. Ľudom sú bližšie negatívne afirmácie, ktoré šance znižujú a pritom si ich prítomnosť ani neuvedomujeme („Nedokážem to.“, „Neviem to.“, „Nepoznám to.“...). Tie treba nahradiť pozitívnymi.

Pozitívne afirmácie sú dôležité, pretože pomáhajú osobám dosahovať ich plný potenciál. Pomáhajú im realizovať kroky, ktorých sa boja, ale ktoré ich môžu výrazne posunúť k želanému cieľu. Napredovať a otvárať dvere príležitostí vám pomôžu aj tieto afirmácie, ktoré by ste si mali často opakovať, aby začalo pracovať aj vaše podvedomie:

1. Moje telo je zdravé, moja myseľ je brilantná, moja duša je pokojná.
2. Verím, že dokážem čokoľvek.
3. Všetko, čo sa mi teraz deje, sa nakoniec deje pre moje dobro.
4. Som architektom svojho života, budujem jeho základy a vyberám si jeho komponenty.
5. Odpúšťam tým, ktorí mi v minulosti uškodili a mierumilovne sa od nich odpútavam.
6. Moja schopnosť uspieť v mojich výzvach je neobmedzená, môj potenciál uspieť je nekonečný.
7. Dnes sa vzdávam svojich zlých návykov a osvojujem si nové, pozitívne návyky.
8. Dokážem dosiahnuť veľké veci.
9. Dnes prekypujem energiou a radosťou.
10. Milujem a akceptujem sa za to, kým som.

zdroj: C. Sabarich


Nahlásiť chybu
Mohlo by vás zaujímať:
mal-by-byt-vas-zoznam-uloh-na-papieri-alebo-v-telefoneMal by byť váš zoznam úloh na papieri alebo v telefóne?tvrdou-pracou-mozete-vykompenzovat-nedostatok-talentuTvrdou prácou môžete vykompenzovať nedostatok talentu co-su-to-antioxidanty-a-na-co-sluziaČo sú to antioxidanty a na čo slúžia? pat-sposobov-ktorymi-mozete-ziskat-kontrolu-nad-svojim-zivotomPäť spôsobov, ktorými môžete získať kontrolu nad svojím životomzaujimave-statistiky-ktore-zmenia-vas-pohlad-na-bohatstvoZaujímavé štatistiky, ktoré zmenia váš pohľad na bohatstvo
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2018 MNE.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist