Rozvíjajte sa s nami. Pridajte sa k nám aj na Facebooku:

Powered by Jasper Roberts - Blog

Život & vzťahy

Tipy, ktoré vám prinesú úspech v randení – offline svet

Chcete si získať opačné pohlavie? Chcete nájsť lásku svojho života? V dvojdielnej mini sérii vám prinesieme tipy, ktoré vám zlepšia šance na úspech v randení. V prvej časti sa zameriame na reálny „offline“ svet.

1. Prvé rande nemusí byť len v kaviarni alebo reštaurácii - ak sa tak cítite najlepšie, tak môžete zájsť aj na kávu, čaj, dokonca aj si aj trošku zamaškrtiť, ale inak by mohla byť pre vás lepšia alternatíva pre prvé rande prechádzka, kino, koncert, výstava alebo bowling. Pri týchto alternatívach sa ľahšie vyhnete intenzívnym okamihom ticha a umožní vám to aj lepšie spoznať danú osobu. Budete pri nich aj uvoľnenejší.

2. Pripravte sa na aj na nejaké to úsilie - nečakajte, že všetko bude ľahké tak, ako to môžete vidieť v amerických filmoch. Ak chcete vybudovať kvalitný vzťah, musíte na ňom aj občas popracovať. Pripravte sa na kompromisy, obetu a neverte tomu, že o tom, či medzi vami bude láska, rozhodne prvé rande.

3. Neodhaľujte o sebe toho až príliš - na prvom rande by ste nemali o sebe prezradiť úplne všetko. Nechajte si niečo aj na neskôr. Nechváľte sa, ani neodhaľujte svoje slabiny a tajomstvá. Ak by ste toho povedali o sebe až príliš, mohlo by to opačnú stranu od vás odradiť skôr, ako vás začne skutočne poznávať. Keď hovoríte o práci, vyhnite sa sťažnostiam či odhaleniu svojho platu.

4. Zamerajte sa na počúvanie - vždy je dobré najskôr byť lepším poslucháčom, ako rečníkom. Ak budete vnímať, čo druhá osoba hovorí, lepšie ju spoznáte a zároveň jej ukážete, že máte o ňu skutočný záujem. A tým si ju môžete ľahšie získať.

5. S intímnosťami sa neponáhľajte - prvé rande by sa len výnimočne malo končiť bozkom a určite by po ňom nemalo hneď dôjsť k zhadzovaniu šiat. Ak si hľadáte niekoho na dlhodobý seriózny vzťah, vyplatí sa pred intímnosťami zblížiť sa najskôr po emocionálnej stránke, zaistiť vzájomnú dôveru a pocit bezpečia. Nemôžete však ani čakať príliš dlho.

Zdieľať článok na Facebooku

Zaujal vás tento článok?

Staňte sa naším fanúšikom a nepremeškajte ďalšiu príležitosť rásť!
V akej oblasti chcete pomôcť?
© 2023 MNE.sk.  |  Webdesign by Streftec

Kontakt   |   Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje TOPlist