Rozvíjajte sa s nami. Pridajte sa k nám aj na Facebooku:

Powered by Jasper Roberts - Blog

Život & vzťahy

Ste ranné vtáča alebo nočná sova? Toto o vás hovorí čas, v ktorý chodíte späť

USPECH.MNE.SK    |    08.08.2019
Niektorí ľudia radi chodia do postele skoro, aby boli aj skoro ráno hore. Protipólom ranných vtáčat sú nočné sovy, ktoré zase vydržia byť hore dlho do noci.

Psychologička Shelby Harrisová tvrdí, že svojim klientom nestanovuje čas, v ktorý majú chodiť spať a vysvetľuje to tým, že každý človek má svoje prirodzené preferencie. Dôležité je, aby ste sa uistili, že budete váš spánok bude dostatočne dlhý a dostatočne kvalitný.

Ak vás však zaujíma, čo by o vás mohol hovoriť čas vášho odchodu do postele, Mary Grace Garisová z Well+Good priniesla tento prehľad, ktorý treba brať s nadhľadom:

20:00 – ste buď farmárom, alebo žurnalistom, ktorý má veľmi skorú zmenu.

21:00 – ste ranným vtáčatkom, ktoré sa rado stará o svoje telo a pravidelne cvičí, napríklad jogu. Vašim cieľom je spať osem hodín a ste vytrénovaný k tomu, aby ste neprekračovali svoj čas odchodu do postele, inak sa z vás na druhý deň stane iný, podráždený človek.

22:00 – ak idete do postele o desiatej a nemáte v mysli žiaden plán cvičenia na ďalší deň, tak pravdepodobne žijete životný štýl založený na starostlivosti o svoje telo a dušu.

23:00 – toto je najcitlivejší čas na odchod do postele, pri ktorom máte zrejme ašpirácie chodiť do postele skôr, aby ste mali lepší životný štýl, a pokúšate sa to dosiahnuť detskými krokmi. Občas vás však premôže túžba dopozerať seriál.

00:00 – pravdepodobne ste realistom, ktorý si chce po dlhom pracovnom dni dopriať aj čas pre seba. Zaspávanie o polnoci pre vás prichádza ako prirodzená záležitosť. Ráno ste možno trochu nevyspatí, ale vykompenzuje to káva.

01:00 – možno máte problém s používaním mobilného telefónu. Hráte dlho hry, prezeráte si sociálne siete a ani si neuvedomujete, ako rýchlo čas letí.

02:00 – nemáte problém s nárazovým sledovaním seriálov? Možno si poviete, že o polnoci pôjdete späť, ale potom ešte dvakrát musíte vidieť ďalšiu časť.

03:00 – ak nemáte problémy so spánkom, potom v sebe máte veľa nekrotenej energie. To nie je nevyhnutne zlá vec. Ste pravdepodobne kreatívni a vaše najlepšie nápady prichádzajú v strede noci.

12:00 – ste buď barmanom, alebo hudobníkom.

Zaujal vás tento článok?

Staňte sa naším fanúšikom a nepremeškajte ďalšiu príležitosť rásť!

Zdieľať na Facebooku
Kurzy mien
(ECB)
EUR-USD
1.1113
EUR-CZK
25.673
EUR-HUF
331.59
EUR-PLN
4.2855
EUR-GBP
0.86840
Neprehliadnite
Citát dňa
„Nikdy sa nevzdávajte, pretože práve v tomto bode sa príliv obráti.“
- Harriet Beecher Stowe

Viac citátov »
Rozvíjajte sa s nami!
Najnovšie články
© 2019 MNE.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Kontakt   |   Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje TOPlist