Rozvíjajte sa s nami. Pridajte sa k nám aj na Facebooku:

Powered by Jasper Roberts - Blog

Motivácia & inšpirácia

Nestarnúce princípy, ktoré vás dovedú k vytúženým výsledkom

USPECH.MNE.SK    |    02.09.2019
Aby ste v súčasnosti získali v živote náskok, potrebujete sa neustále zlepšovať. Napriek tomu, že váš život je neustále v pohybe a vyvíja sa dynamicky, existujú princípy, ktoré stoja nemenné. Princípy, ktoré vedú k dosiahnutiu vytúžených výsledkov.

Či už ide o úspechy v športe, v škole alebo v práci, nasledujúcich sedem nestarnúcich princípov vám pomáha zvyšovať šancu na úspech:

1. Nie je to o tom, ako veľmi pracujete, ale o tom, ako pracujete – nezáleží na tom, či ste v práci 10 hodín, dôležitejšie je využívať svoj čas efektívne. Je dôležité svoj čas využívať čo najrozumnejšie, pracovať na úlohách, ktoré majú najväčšiu hodnotu a zlepšovať zručnosti, ktoré vám pomôžu vykonávať prácu rýchlejšie.

2. Tvrdá práca sa vypláca – ak budete pracovať tvrdšie, ako ľudia okolo vás, budete úspešnejší ako oni. Tvrdú prácu nemožno nahradiť ničím.

3. V úzadí vás drží len vaša predstavivosť – dokážeme urobiť čokoľvek, pokiaľ si na to pripravíme našu myseľ. Tá nás posúva vpred, tá nás drží vzadu. Ak veríte, úspech dosiahnete ľahšie. Ak sa všetkého bojíte, budete stagnovať.

4. Kľúčové je viesť vyrovnaný život – mnohí pri ceste za dosahovaním výsledkom zabúdajú na súkromný život. Ten však pomáha aj tomu profesionálnemu. Musíme si vydýchnuť, tráviť čas s rodinou a starať sa o naše zdravie.

5. Každý deň sa treba zlepšovať – neustále zlepšovania, aj malé, sú základom úspechu.

6. Vaše gény váš úspech neovplyvnia – to, kde ste sa narodili a komu ste sa narodili, vás nepredurčuje k žitiu neúspešného života. To, čo budete úspešní alebo nie, závisí len od vás samotných.

7. Musíte byť proaktívni – buďte pri kormidle svojho života a nečakajte, že vám ho bude riadiť niekto iný. Ovplyvňujte a robte veci, ktoré mate pod kontrolou a nenechávajte okolnosti kontrolovať vás.

zdroj: Looking to Business

Zaujal vás tento článok?

Staňte sa naším fanúšikom a nepremeškajte ďalšiu príležitosť rásť!

Zdieľať na Facebooku
Kurzy mien
(ECB)
EUR-USD
1.1096
EUR-CZK
25.843
EUR-HUF
331.53
EUR-PLN
4.3248
EUR-GBP
0.89093
Neprehliadnite
Citát dňa
„Najviac strachu som si v živote prežil kvôli veciam, ktoré sa nakoniec nikdy nestali.“
- Mark Twain

Viac citátov »
Rozvíjajte sa s nami!
Najnovšie články
© 2019 MNE.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Kontakt   |   Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje TOPlist