Rozvíjajte sa s nami. Pridajte sa k nám aj na Facebooku:

Powered by Jasper Roberts - Blog

Úspech.MNE.sk

Peniaze & bohatstvo 28. 08. 2018

Aplikácie, ktoré vám pomôžu manažovať vaše peniaze

ikonka
Nechcete míňať peniaze za zbytočnosti? Chcete dostať svoje financie pod kontrolu? Chcete viac šetriť a budovať si základy pre lepšiu finančnú budúcnosť?

Riešenie je jednoduché – stanovte si rozpočet, v ktorom príjmy budú každý mesiac presahovať výdavky. A ešte ľahšie je, keď si pomôžete s vybranými mobilnými aplikáciami. Hodiť by sa vám mohli napríklad tieto:

Mint (Android, iOS)
Táto aplikácie ja pomerne známa. Umožňuje vám na jednom mieste manažovať financie. Zaznamenáva a prehľadne člení vaše výdavky, vytvára rozpočet, ktorého sa môžete ľahko držať a takisto spravuje vaše účty, či už energie, internet, telefón, rôzne splátky a podobne. Vďaka aplikácii ľahšie pochopíte, ako využívate svoje peniaze, čo vám umožní lepšie optimalizovať vaše správanie. Aplikácia tiež pomáha so sporením a investíciami.

YNAB (Android, iOS)
Táto aplikácia vám umožňuje dostať vaše peniaze plne pod kontrolu. A aplikácia sa pritom používa veľmi ľahko. Stanovíte si v nej svoj cieľ a na základe toho vytvoríte vodná rozpočtový plán. Grafy vám názorne ukážu, ako vaše peniaze pracujú, môžete si vytvoriť kategórie sporenia, zosynchronizovať bankové účty. Na rozdiel od iných aplikácií sa okolo tejto vytvorila aj silná komunita, ktorá vám môže v prípade potreby pomôcť.

Clarity Money (Android, iOS)
Ak už zvládate viesť si rozpočet a chceli by ste svoje financie povzniesť na novú úroveň, potom vám pomôže táto aplikácia. Jej cieľom je uľahčiť vám budovanie úspor. Ľahko vám vytvorí sporiaci plán a dokáže aj zosynchronizovať vaše bankové účty a presúvať medzi nimi peniaze. Tiež dokáže zaznamenávať vaše mesačné výdavky.

Prism (Android, Windows, iOS)
Prism je aplikácia, ktorú môžete využiť aj ako užívateľ operačného systému Windows. Jej hlavnou náplňou je uistiť sa, že už nikdy nezabudnete zaplatiť účet a vyhnete sa tým potenciálnym zmluvným pokutám. Umožní vám vidieť všetky vaše účty na jednom mieste, automaticky vás upozorňuje na úhradu účtu, ktorú môžete vykonať rýchlo aj cez aplikáciu, a dostatočne včas pripomína pred blížiacimi sa ďalšími úhradami.

Za zmienku stoja aj: Mvelopes, Wallaby, Albert (len iOS), Wealthfront.


Nahlásiť chybu
Mohlo by vás zaujímať:
mal-by-byt-vas-zoznam-uloh-na-papieri-alebo-v-telefoneMal by byť váš zoznam úloh na papieri alebo v telefóne?tvrdou-pracou-mozete-vykompenzovat-nedostatok-talentuTvrdou prácou môžete vykompenzovať nedostatok talentu co-su-to-antioxidanty-a-na-co-sluziaČo sú to antioxidanty a na čo slúžia? pat-sposobov-ktorymi-mozete-ziskat-kontrolu-nad-svojim-zivotomPäť spôsobov, ktorými môžete získať kontrolu nad svojím životomzaujimave-statistiky-ktore-zmenia-vas-pohlad-na-bohatstvoZaujímavé štatistiky, ktoré zmenia váš pohľad na bohatstvo
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2018 MNE.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist