Rozvíjajte sa s nami. Pridajte sa k nám aj na Facebooku:

Powered by Jasper Roberts - Blog

Peniaze & bohatstvo

Veci, na ktoré by sme veľa peňazí míňať nemali

USPECH.MNE.SK    |    16.07.2019
Materiálne uspokojenie trvá len krátko. Ponechajte si svoje peniaze na niečo lepšie, ako nasledujúcich päť vecí, pri ktorých Margielyn Musser odporúča zamyslieť sa, či na ne skutočne potrebujete vynaložiť svoje ťažko zarobené peniaze.

Na týchto päť vecí by ste veľa peňazí míňať nemali:

1. Elektronika – v tejto dobe je to takmer nevyhnutnosť, ale to neznamená, že musíte míňať peniaze na drahé novinky. Novosť je veľmi krátkodobá a za veľmi krátku dobu príde aj verzia rovnakého výrobku, ktorý bude krajší či lepší.

2. Módne dekorácie do domácnosti – vždy bude nejaká populárna vlna, pokiaľ príde o dekorácie pre vašu domácnosť. Nemusíte však míňať kopu peňazí, aby sa váš domov zhodoval s obrázkami v magazínoch. Sú cesty, ako si podobný vzhľad môžete vytvoriť aj sami a za zlomok ceny.

3. Automobily – nepotrebujete každých pár rokov kupovať nové auto, ak vás to súčasné dovezie tam, kam potrebujete. Ide o veľký výdavok, ktorý ani nemožno považovať za investíciou. Momentom kúpy už vaše auto stráca na hodnote.

4. Módne novinky – nemusíte si kupovať módne novinky, najmä ak sú drahé. Ušetrite si svoje peniaze na niečo iné alebo počkajte, keď budú dané výrobky vo výpredaji. Ak sa navyše zamerať na jednoduché obliekanie, budete v súlade s módou takmer vždy.

5. Šperky – je fajn mať k dispozícii pekné šperky pre formálne udalosti, ale inak v bežnom živote nepotrebujeme veľké množstvo drahých šperkov a doplnkov.

Zaujal vás tento článok?

Staňte sa naším fanúšikom a nepremeškajte ďalšiu príležitosť rásť!

Zdieľať na Facebooku
Kurzy mien
(ECB)
EUR-USD
1.1006
EUR-CZK
25.591
EUR-HUF
334.75
EUR-PLN
4.2874
EUR-GBP
0.85760
Neprehliadnite
Citát dňa
„Skoro vždy je tá správna cesta najťažšia.“
- Francois Mauriac

Viac citátov »
Rozvíjajte sa s nami!
Najnovšie články
© 2019 MNE.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Kontakt   |   Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje TOPlist