Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/vc004800/mne/_sub/uspech/engine/header_new.php on line 5
Veci, na ktoré by sme veľa peňazí míňať nemali | Uspech.MNE.sk
Rozvíjajte sa s nami. Pridajte sa k nám aj na Facebooku:

Powered by Jasper Roberts - Blog

Peniaze & bohatstvo

Veci, na ktoré by sme veľa peňazí míňať nemali

Materiálne uspokojenie trvá len krátko. Ponechajte si svoje peniaze na niečo lepšie, ako nasledujúcich päť vecí, pri ktorých Margielyn Musser odporúča zamyslieť sa, či na ne skutočne potrebujete vynaložiť svoje ťažko zarobené peniaze.

Na týchto päť vecí by ste veľa peňazí míňať nemali:

1. Elektronika – v tejto dobe je to takmer nevyhnutnosť, ale to neznamená, že musíte míňať peniaze na drahé novinky. Novosť je veľmi krátkodobá a za veľmi krátku dobu príde aj verzia rovnakého výrobku, ktorý bude krajší či lepší.

2. Módne dekorácie do domácnosti – vždy bude nejaká populárna vlna, pokiaľ príde o dekorácie pre vašu domácnosť. Nemusíte však míňať kopu peňazí, aby sa váš domov zhodoval s obrázkami v magazínoch. Sú cesty, ako si podobný vzhľad môžete vytvoriť aj sami a za zlomok ceny.

3. Automobily – nepotrebujete každých pár rokov kupovať nové auto, ak vás to súčasné dovezie tam, kam potrebujete. Ide o veľký výdavok, ktorý ani nemožno považovať za investíciou. Momentom kúpy už vaše auto stráca na hodnote.

4. Módne novinky – nemusíte si kupovať módne novinky, najmä ak sú drahé. Ušetrite si svoje peniaze na niečo iné alebo počkajte, keď budú dané výrobky vo výpredaji. Ak sa navyše zamerať na jednoduché obliekanie, budete v súlade s módou takmer vždy.

5. Šperky – je fajn mať k dispozícii pekné šperky pre formálne udalosti, ale inak v bežnom živote nepotrebujeme veľké množstvo drahých šperkov a doplnkov.

Zdieľať článok na Facebooku

Zaujal vás tento článok?

Staňte sa naším fanúšikom a nepremeškajte ďalšiu príležitosť rásť!
V akej oblasti chcete pomôcť?
© 2024 MNE.sk.  |  Webdesign by Streftec

Kontakt   |   Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje TOPlist