Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/vc004800/mne/_sub/uspech/engine/header_new.php on line 5
Drobnosti, vďaka ktorým budete šťastnejší | Uspech.MNE.sk
Rozvíjajte sa s nami. Pridajte sa k nám aj na Facebooku:

Powered by Jasper Roberts - Blog

Život & vzťahy

Drobnosti, vďaka ktorým budete šťastnejší

Každý by mal byť svojím najväčším obdivovateľom. Mali by sme myslieť o sebe pozitívne, aby sme si podporovali svoje sebavedomie potrebné pre presadenie sa v živote a pocity spokojnosti potrebné pre žitie šťastného života.

Ak chcete byť o niečo šťastnejší, mali by ste dať šancu afirmáciám, ktoré budú mať pozitívny vplyv na váš život. Do života vám ich pomôžu dostať aj tieto štyri maličkosti, na ktoré poukázala Susie Moore:

1. Pozitívne odkazy na lístočkoch
Kúpte si samolepiace lístočky, tzv. post-it, napíšte si na ne pozitívne afirmácie a nalepte si ich všade po okolí – v pracovní, doma na chladničku, na dvere, pri posteľ... Jednoducho, umiestnite ich tak, aby ste ich mali na očiach a mohli si ich prečítať, keď vás začne prepadať slabšia chvíľka. A inak vám to pomôže podporiť sebavedomie. Jeden tak majte aj pri vchodových dverách, keď budete na odchode do práce.

2. Povzbudenia na telefóne
Nastavte si na mobilnom telefóne pripomienky na napríklad tri rôzne a náhodné časy počas dňa, aby ste sa podporili. Napíšte si tam afirmácie, ako bude všetko dobré, aký ste vy dobrí a podobne.

3. Heslá
S heslami sa stretávame každý deň. Je to šanca, ako si opäť zaviesť do života pozitívnu afirmáciu. Navyše, tentokrát ju môžete aj písať. Príkladom takýchto afirmačných hesiel môže byť pokojne jednoduché „SOMnajlepsiSOM1ka!“, „!zivotJEdobry123“ a podobne. Môžu to byť aj finančné ciele, ako: „30tisic€!“.

4. Radosť aj z malých víťazstiev
Nezabudnite si pogratulovať, keď niečo dokážete. Robte to vždy, aj keď pôjde o víťazstvo, ktoré nepovažujete za dôležité. Tešte sa aj z malých úspechov. Život je sériou malých víťazstiev, tak pokiaľ sa z nich budete tešiť, budete si neustále zlepšovať pocity šťastia.

Zdieľať článok na Facebooku

Zaujal vás tento článok?

Staňte sa naším fanúšikom a nepremeškajte ďalšiu príležitosť rásť!
V akej oblasti chcete pomôcť?
© 2024 MNE.sk.  |  Webdesign by Streftec

Kontakt   |   Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje TOPlist